Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2017 17:57
PlayStation 4 z Mini Gamepadem. Sony prezentuje nowe kontrolery
2773V

PlayStation 4 z Mini Gamepadem. Sony prezentuje nowe kontrolery

Japońska korporacja zdecydowała się zaprezentować nowe, oficjalne kontrolery dla PlayStation 4. Gracze będą mogli skusić się między innymi na mini pada, czy też wybrać ulepszoną wersję znanej propozycji.

Sony bardzo chętnie zaprasza do współpracy firmy, które chcą stworzyć oficjalne kontrolery dla PlayStation 4. Pewnie takie przyjemności nie należą do najtańszych, ale przynajmniej Japończycy dbają o odpowiednią reklamę.

Microsoft był zaskoczony PlayStation 4 Pro i dziękuje Sony za ten ruch. Firmy zmierzają w podobnym kierunku

Firma właśnie ujawniła licencjonowane pady, które powinny zainteresować posiadaczy PlayStation 4. Nie są to urządzenia tworzone przez Sony, a po prostu Japończycy wydali specjalne zezwolenia. Dzisiaj możemy zapoznać się z:

  • Nacon Wired Compact Controller
  • @PLAY Wired Compact Controller
  • HORI Wired Mini Gamepad

Propozycja Nacona została przygotowana dla młodszych graczy – w tym wypadku kontroler został przystosowany dla mniejszych dłoni, posiada 3-metrowy kabel, panel dotykowy, gniazdko słuchawkowe, silnik wibracji, diodę LED sygnalizującą informację z gry (przykładowo stan zdrowia), a pada kupimy w listopadzie – od początku będą dostępne różne kolory.

Firma @PLAY zdecydowała się na typowy pad, który wyróżnia się jedynie kolorystyką, a producent przygotował 3-metrowy kabel, gniazdko słuchawkowe, panel dotykowy, czy też silniczek odpowiedzialny za wibrację. Premiera odbędzie się w grudniu.

HORI również stworzyło urządzenie dla młodszych graczy, a sama konstrukcja przypomina retro-pady. Japończycy wrzucili na sprzęt mały panel dotykowy, zadbali o 3-metrowy kabel, a debiut tego małego cacuszka została zaplanowana na 6 listopada.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/11/first-look-at-new-officially-licensed-compact-controllers-and-mini-gamepad-for-ps4/

Tagi: HORI kontroler nacon pad play playstation 4

Nie przegap