Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2017 17:01
Super Mario Odyssey z pierwszym 10/10! To nowe otwarcie w historii serii
2524V

Super Mario Odyssey z pierwszym 10/10! To nowe otwarcie w historii serii

Szykujcie portfele i wolny czas. Najnowszy Marian nie zawiedzie, bo już teraz pojawiają się pierwsze przecieki, które potwierdzają wielką klasę Super Mario Odyssey. Gra może okazać się jedną z najważniejszych premier 2017 roku.

Nintendo Switch od premiery otrzymuje kapitalne produkcje, a kolejną perełką w bibliotece będzie Super Mario Odyssey. Gra zadebiutuje dopiero 27 października, ale już teraz możemy potwierdzić pozytywne informacje dotyczące przygody.

Recenzja Super Mario Odyssey

Kilka godzin temu redakcja EDGE przeprosiła swoich klientów za pewne opóźnienie. Ze względu na „wielkie embargo” dziennikarze zdecydowali się przełożyć premierę cyfrowej wersji swojego miesięcznika.

Taka sytuacja nie zdarza się często, więc czytelnicy wiedzieli – szykuje się coś naprawdę grubego. Wśród propozycji pojawiła się recenzja Assassin’s Creed: Origins, zapowiedź wielkiej marki AAA lub… Recenzja Super Mario Odyssey.

Nie musieliśmy długo czekać na przeciek. W Sieci pojawiło się zdjęcie zakończenia recenzji Super Mario Odyssey, które zostało podsumowane grubym „10”. Redakcja dobrze bawi się z fanami i pokazuje wyłącznie urywek tekstu. 

Super Mario Odyssey będzie „nowym otwarciem w serii”, a my możemy czekać na kolejny hit. To będzie piękna końcówka roku dla fanów Mariana.

Super Mario Odyssey z 10 na 10

Tagi:

Nie przegap