Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2017 21:30
World of Warplanes 2.0 z wielkimi zmianami. Klimatyczny zwiastun pokazuje rozbudowaną grę
717V

World of Warplanes 2.0 z wielkimi zmianami. Klimatyczny zwiastun pokazuje rozbudowaną grę

Wargaming właśnie potwierdził wielkie rozbudowanie World of Warplanes. Tytuł koncentrujący się na powietrznych walkach podczas II wojny światowej otrzymał znaczącą aktualizację, która została określona przez deweloperów sygnaturą „2.0”.

World of Warplanes to gra zręcznościowa MMO przygotowana przez Wargaming oraz Persha Studia. Gracze tym razem otrzymali dostęp do samolotów i w trakcie rozgrywki biorą udział w walkach powietrznych podczas II wojny światowej.

World of Tanks z nową kampanią na konsolach. World of Warships świętuje urodziny

Otrzymaliśmy dzisiaj dwa materiały zapowiadające nowe atrakcje na serwerach World of Warplanes. Najważniejszą nowością jest tryb o nazwie Conquest, w którym każdy pilot ma teraz wyznaczone cele i musi je realizować podczas pojedynków.

Twórcy zajęli się również odświeżeniem klas samolotów, dodali bombowce, zadbali o funkcję respawnu (teraz zestrzelenie nie jest równoznaczne z końcem rozgrywki), przemodelowali grafikę oraz dźwięk, a nawet stworzyli zupełnie nowy interfejs.  

O nowościach wypowiedział się Andrew Zhugar, dyrektor wydawniczy World of Warplanes

“Jesteśmy dumni mogąc podzielić się rezultatami naszej ciężkiej pracy. Każde ulepszenie, każda zmiana była omówiona ze społecznością. To dzięki nim możemy dziś wydać aktualizację 2.0.”

Na deser polecam spojrzeć na poniższe materiały, które prezentują World of Warplanes 2.0.

Źródło: informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap