Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2017 15:32
World of Tanks z nową kampanią na konsolach. World of Warships świętuje urodziny
490V

World of Tanks z nową kampanią na konsolach. World of Warships świętuje urodziny

Wargaming potwierdził zakończenie prac nad kolejną historią dla pojedynczego gracza w World of Tanks. W War Stories mogą uczestniczyć gracze na konsolach, a ponadto twórcy świętują urodziny World of Warships.

War Stories to nowy tryb w World of Tanks dostępny wyłącznie na konsolach. Autorzy przygotowują fabularne misje, które pozwalają graczom przeżywać prawdziwe historie, czy też alternatywne wizje znanych wydarzeń. Studio planuje również tworzyć totalnie oderwane od rzeczywistości, w którym dla przykładu zobaczymy czołgi w kosmosie.

World of Tanks rozkręca się na Xboksie

W War Stories została dodana Operacja Sealion, w której śmiałkowie sprawdzą nową wersję inwazji na Anglię. Gracze trzymając w łapach kontrolery będą uczestniczyć w wielkim konflikcie Brytyjczyków z Niemcami.

Tak zadanie zapowiadają deweloperzy:

„Operacja Sealion opowiada alternatywną historię inwazji na Anglię. Gracz jest rzucony w wir walk, gdzie brytyjskie siły starają się odeprzeć nieustępliwą agresję Niemiec. W trzech, pełnych napięcia misjach, gracz należy do ruchu oporu i prowadzi czołg Cromwell przeciwko potężnym jednostkom wroga, przejmować będzie wrogie lotniska, a finał kampanii zaprowadzi do Londynu…”

Po ukończeniu misji otrzymacie stosowne osiągnięcie/pucharek, a później będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności w trybie wyzwań, który pozwala jeszcze raz ukończyć wyzwanie, ale ty mrazem korzystając z dowolnego czołgu.

Wargaming może także świętować mały sukces World of Warships. Gra zadebiutowała na rynku we wrześniu 2015 roku i twórcy przez ten czas znacząco zwiększyli jej zawartość – w tytule znajduje się aż 228 okrętów z 10 krajów.

Artur Płóciennik, producent wykonawczy World of Warships, nie ukrywa zadowolenia:

„Zespół odpowiedzialny za World of Warships wykonał świetną robotę. Współpracujemy blisko ze społecznością, jej uwagi są słyszane, do tej pory wydaliśmy ponad 70 darmowych aktualizacji i mamy duże plany na przyszłość!”

Z tej okazji do końca września gracze mogą spodziewać się fantastycznych wydarzeń w World of Warships.

Tagi: war stories Wargaming World of Tanks world of warships