Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 22:39
Game Boy Classic Mini nową konsolą Nintendo? Firma zarejestrowała znak towarowy
3045V

Game Boy Classic Mini nową konsolą Nintendo? Firma zarejestrowała znak towarowy

Wielu graczy dopiero ustawiło w salonach Nintendo Classic Mini: SNES, ale prawdopodobnie japońska korporacja szykuje się do produkcji kolejnego urządzenia. W Sieci pojawił się znak towarowy, który według niektórych sugeruje nadejście odświeżonego Game Boy’a.

Nintendo zapowiedziało przygotowanie wielu pudełek z Nintendo Classic Mini: SNES oraz dorzucenie na rynek dodatkowych egzemplarzy Nintendo Classic Mini: NES, ale bardzo możliwe, że Japończycy planują już kolejny ruch.

Nintendo Classic Mini: SNES - test konsoli

Nie są to aktualnie oficjalne informacje, ale w Sieci rozgrzała wiadomość dotycząca tajemniczego znaku towarowego. Nintendo zarejestrowało nowe urządzenie, w którym choć nie pojawia się wzmianka o  Game Boy’u, to jednak otrzymujemy dość jednoznaczną grafikę.

Może to być cokolwiek innego – niektórzy sugerują ciuchy/gadżety – jednak w obliczu ostatnich premier i wielkiego zainteresowania retro konsolami, odświeżenie Game Boy’a wydaje się naprawdę sensowne.

Zaznaczam, że nie jest to oficjalna wiadomość, ale już w przypadku NES-a i SNES-a Nintendo nie potrafiło dopilnować informacji i plotki dotyczące konsol pojawiły się przed samymi prezentacjami. Korporacja nie ma ostatnio szczęścia do przecieków – nie możemy zapomnieć, że przed ujawnieniem otrzymaliśmy również konkrety dotyczące Nintendo Switcha.

Kupilibyście małego Game Boy’a z zainstalowanymi grami?

Źródło: Twitter

Tagi:

Nie przegap