Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 18:59
Tekken 7 z bardzo dobrym wynikiem. Tytuł ma szansę znacząco pobić oczekiwania wydawcy
1064V

Tekken 7 z bardzo dobrym wynikiem. Tytuł ma szansę znacząco pobić oczekiwania wydawcy

Fani bijatyk nie zawiedli. Ojciec serii Tekken pochwalił się konkretnymi wynikami dotyczącymi jego najmłodszego dziecka i zaprezentowany rezultat na pewno cieszy Japończyków z Bandai Namco. Gra zaliczyła bardzo mocny start.

Nie musimy się obawiać o zainteresowanie bijatykami. Tekken 7 zanotował bardzo dobry początek, a konkretami podzielił się sam Katsuhiro Harada‏, który nie ukrywa zadowolenia.

Tekken 7 - recenzja gry

Tekken 7 debiutował w okolicy Injustice 2, a jednocześnie oba tytuły trafiły na rynek w gorącym okresie. Mimo to wielu graczy zdecydowało się sięgnąć po tę pierwszą bijatykę, bo od czerwca do września zainteresowani nabyli 2 miliony pudełek konsolowego Tekken 7!

Twórca nie wspomniał, jak prezentują się proporcje względem platform, ale do tego rezultatu możemy śmiało dodać 311 035 egzemplarzy zarejestrowanych na Steam! Jest to fantastyczny rezultat, który pokazuje, że gatunek bijatyk wciąż ma ogromne grono fanów.

Jednocześnie warto zaznaczyć, że Bandai Namco zakładało sprzedaż 2,1 mln pudełek do marca 2018 roku – rezultat już teraz został poprawiony, a będzie tylko i wyłącznie lepiej. Teraz pozostaje mieć tylko nadzieję, że Japończycy będą w ciekawy sposób wspierać produkcję, a jednocześnie małymi krokami przygotowywać się do kolejnych projektów.

Źródło: Twitter

Tagi: Bandai Namco katsuhiro harada tekken 7 wyniki sprzedaży

Nie przegap