Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 16:35
ELEX 2016 vs. 2017
871V

ELEX 2016 vs. 2017. Twórcy pokazują rozwój produkcji

Piranha Bytes zdecydowało się przygotować bardzo ciekawy materiał. Autorzy pokazują, jak wiele można przygotować podczas dodatkowych dwunastu miesięcy prac nad grą. W 2016 roku ELEX w wielu miejscach nie prezentował oczekiwanej jakości.

Niemiecki Piranha Bytes szykuje się na wielką premierę nowej marki. Autorzy przez wiele lat pracowali nad seriami Gothic oraz Risen, ale w końcu przedstawią graczom coś nowego. ELEX trafi na półki sklepowe 17 października.

ELEX. Długość rozgrywki, romanse, wielkość terenu, dynamiczne wydarzenia i więcej

Z tej okazji możemy spojrzeć na nowy materiał, który pokazuje, że w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy autorzy zajęli się znaczącym dopracowaniem niektórych elementów. Oczywiście nikt nie wrzuciłby na rynek gry w wersji z 2016 roku, ale będzie to na pewno spora ciekawostka dla niektórych graczy.

Miałem okazję grać w ELEX w 2016 i 2017 roku, więc bez problemu mogę wspomnieć, że autorzy w znaczący sposób dopracowali również sam gameplay. Bohater teraz porusza się płynniej, walka nabrała lepszego charakteru, a to podobno i tak nie była ostateczna wersja produkcji.

Twórcy słyszeli narzekania graczy na animacje i na ostatniej prostej zdecydowali się znacząco ulepszyć ten element. ELEX ma charakteryzować się mocną historią, więc miłośnicy gatunku powinni pamiętać o tej premierze.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap