Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 15:29
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi z dubbingiem. Zwiastun z polskimi głosami
1375V

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi z dubbingiem. Zwiastun z polskimi głosami

O godzinie 4:00 opublikowano pierwszy zwiastun Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Nie musieliśmy długo czekać na nową wersję materiału, który został upiększony przez polski dubbing. Na takie przyjemności możemy natknąć się w kinie.

Nie jestem największym fanem dubbingu w filmach, więc z ciekawości zobaczyłem materiał opublikowany przez DisneyFilmy. Aktualnie trailer zbiera mieszane opinie, jednak ja zdecydowanie chętniej wybiorę się na opowieść z napisami.  

Star Wars: Episode IX ma nowego reżysera. Fani Star Wars: The Force Awakens będą zachwyceni

Nie jestem do końca pewien, czy takie opowieści powinny otrzymywać dubbing, ale Disney bardzo chętnie w taki sposób upiększa swoje produkcje. W polskiej wersji językowej powinniśmy ponownie usłyszeć między innymi Sebastiana Fabijańskiego (Finn), Weronikę Humaj (Rey) oraz Marcina Dorocińskiego (Kylo Ren).

Jak wcześniej zapowiadałem, od godziny 7:00 można w Polsce zamawiać bilety na premierowy pokaz, jednak już teraz pojawiają się sygnały od widzów, którzy narzekają na brak odpowiednich miejsc. Jak widać fani Gwiezdnych Wojen nie zawodzą i ponownie możemy liczyć na pełne sale kinowe. Premiera Ostatni Jedi została zaplanowana na 13 grudnia.

20 grudnia 2019 roku w kinach zobaczymy Gwiezdne Wojny: Epizod IX, za który odpowiada J.J. Abrams. Autor Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy ma w efektowny sposób zakończyć nową trylogię.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: dubbing Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi Star Wars trailer zwiastun

Nie przegap