Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2017 16:42
Star Wars: Episode IX ma nowego reżysera. Fani Star Wars: The Force Awakens będą zachwyceni
2045V

Star Wars: Episode IX ma nowego reżysera. Fani Star Wars: The Force Awakens będą zachwyceni

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy naszych czytelników o problemach z przygotowaniem Star Wars: Episode IX. Disney zdecydował się na plan awaryjny, który powinien szczególnie spodobać się miłośnikom wstępu do nowej trylogii. 

Na oficjalnej witrynie Star Wars właśnie pojawiła się wiadomość dotycząca Star Wars: Episode IX. Nad filmem będzie pracował J.J. Abrams, który miał przyjemność zapoczątkować nową trylogię.

Star Wars: Han Solo ma nowego reżysera. Wielka nadzieja dla opowieści

Warto jednocześnie zaznaczyć, że autor Star Wars: The Force Awakens nie będzie wyłącznie reżyserem, a również zajmie się stworzeniem opowieści – w pracach będzie mu pomagał Chris Terrio, który ma na swoim koncie „Co jest grane”, „Operacja Argo”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Liga Sprawiedliwości” i ma pracować nad „The Batman” i „Liga Sprawiedliwości 2”.

Producentami Star Wars: Episode IX zostali: Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan, Abrams, Bad Robot, oraz oczywiście Lucasfilm.

Kathleen Kennedy w samych superlatywach wypowiedziała się o wprowadzeniu „planu awaryjnego”:

„Z The Force Awakens, J.J. Abrams dostarczył wszystko, co mogliśmy sobie wymarzyć i jestem podekscytowana na wieść, że wraca do zamknięcia tej trylogii.”  

Tagi:

Nie przegap