Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2017 16:03
Śródziemie: Cień Wojny zajmuje blisko 100GB. Nowy rekord!
2494V

Śródziemie: Cień Wojny zajmuje blisko 100GB. Nowy rekord!

Jeśli planujecie nabyć Śródziemie: Cień Wojny w cyfrowej wersji, to musicie przygotować łącza na wielkie pobieranie. Produkcja Monolith Productions ustanowiła nowy rekord, który prawdopodobnie przez kilka następnych tygodni nie będzie zagrożony.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje już jutro. Tytuł zbiera bardzo pozytywne opinie i będzie to bez wątpienia gra dla fanów uniwersum, którzy zakochali się w pierwszej odsłonie. Zdaniem niektórych opinii przygoda jest nawet za duża.

Śródziemie: Cień Wojny. Edycja kolekcjonerska wygląda imponująco - olbrzymia figurka pełna detali

Wielkość może dla niektórych okazać się sporym problemem. Według oficjalnych informacji Śródziemie: Cień Wojny zajmuje w wersji na komputery osobiste 97,7GB! Jest to nowy rekord, więc tym samym Forza Motorsport 7 spadła na drugi miejsce w tym dość niecodziennym podium (95GB).

Zdaniem deweloperów taka wielka waga jest spowodowana sporą liczbą filmów w 4K, jednak PlayStation 4 Pro również wyświetla opowieść w tej rozdzielczości, a gra waży zaledwie 69,93GB. Studio nie tłumaczy, skąd wzięła się ta różnica, ale zdaniem niektórych opinii problemem w tym wypadku jest słaba kompresja na PC.

Dan's Skeleton – dziennikarz IGN – wspomina, że w grze znajdziemy tonę dialogów orków, jednak gadatliwi przeciwnicy pojawiają się w każdej wersji.

Źródło: http://gearnuke.com/middle-earth-shadow-of-war-download-size-pc/

Tagi: Monolith Productions rozmiar gry Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros.

Nie przegap