Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 15:01
Shawn James ponownie w Polsce. Twórca pamiętnego utworu ze zwiastuna The Last of Us: Part II
715V

Shawn James ponownie w Polsce. Twórca pamiętnego utworu ze zwiastuna The Last of Us: Part II

Na początku roku miałem okazję zapowiedzieć trasę koncertową Shawna Jamesa. Twórca w tym tygodniu ponownie zaprezentuje swoją muzykę w Polsce, więc postanowiliśmy zaprosić naszych czytelników na trzy wydarzenia.

Tytułem wstępu na pewno warto przypomnieć, że jeden z utworów Shawna Jamesa pojawił się w zwiastunie The Last of Us: Part II. Pamiętny materiał z dorosłą Ellie to aktualnie jedyna okazja do spojrzenia na nowy projekt Naughty Dog.

Muzyk powrócił do Polski i już w tym tygodniu będziecie mieć okazję zapoznać się z jego twórczością. Shawn James na pewno zaprezentuje „Through the Valley”, czyli utwór ze wspomnianego materiału, ale to oczywiście dopiero początek jego twórczości.

Tak prezentują się szczegóły najnowszych koncertów Shawn James & the Shapeshifters (Support: Mannes Brothers):

Jak widać nie pozostało wiele czasu, więc jeśli nie macie większych planów na najbliższe trzy dni, to możecie dobrze się bawić podczas koncertów. Bilety w przedsprzedaży zostały wycenione na 30 zł, a w dniu koncertu kupicie je za 40 zł.

Warto wspomnieć kilka słów o samym muzyku:

Shawn James to urodzony w 1986 amerykański wokalista, songwriter i multi-instrumentalista, w swojej twórczości czerpiący wiele z bluesa, folku i soulu. Występuje solo lub razem z zespołem The Shapeshifters. Piosenki jego i jego zespołu, oprócz The Last of Us 2, pojawiały się również w serialach i programach na Discovery Channel, NBC i HBO. 

Źródło: informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap