Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2017 20:30
Fear Effect: Sedna na Nintendo Switch. Twórcy zdradzają wstępną datę premiery
943V

Fear Effect: Sedna na Nintendo Switch. Twórcy zdradzają wstępną datę premiery

Kolejna intrygująca produkcja zmierza na konsole Nintendo. Francuskie Sushee potwierdziło wrzucenie historii na kolejną platformę, a jednocześnie poinformowało o wstępnej dacie premiery. Gra jednocześnie zadebiutuje na czterech urządzeniach.

W ubiegłym roku informowaliśmy o sfinansowaniu przez graczy Fear Effect: Sedna. Kontynuacja znanej serii jest możliwa dzięki programowi Square Enix, który pozwala deweloperom rozwijać wielką markę.

Fear Effect: Sedna będzie równie brutalne co stare części serii

2542 graczy wpłaciło 107 285 dolarów na stworzenie Fear Effect: Sedna. Gra pierwotnie miała zadebiutować w 2017 roku, ale deweloperzy właśnie potwierdzili skromną zmianę planów – na przygodę zaczekamy kilka dodatkowych miesięcy, jednak opowieść wskoczy jednocześnie na czwartą platformę.

Premiera Fear Effect: Sedna odbędzie się w pierwszych miesiącach 2018 roku i w tym czasie z opowieści będą cieszyć się gracze na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych oraz Nintendo Switch.

Platforma Nintendo nie pojawia się tutaj bez przyczyny – konsola cieszy się fantastyczną popularnością, więc mogliśmy się spodziewać, że deweloperzy zdecydują się wprowadzić Fear Effect: Sedna na kolejne urządzenie.

Źródło: Twitter

Tagi: