SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 10.05.2016 20:00
Fear Effect: Sedna będzie równie brutalne co stare części serii
426V

Fear Effect: Sedna będzie równie brutalne co stare części serii

Deweloperzy z francuskiego studia Sushee ujawnili niedawno szczegóły rozgrywki z nadchodzącej, nowej odsłony klasycznego cyklu Fear Effect. Teraz przekonują nas, że gra nie będzie odbiegać klimatem od pierwowzoru.

Pozostały jeszcze 3 dni na zebranie brakującej kwoty na Kickstarterze Fear Effect: Sedna. Nie jest tego dużo, bo ponad 2000 wspierających wpłaciło już 88 000 Euro. Do ufundowania projektu zostało zatem 12 000, co, miejmy nadzieję, nie okaże się progiem nie do przeskoczenia w tak krótkim czasie.

Deweloperzy wrzucili dzisiaj krótkie nagranie prezentujące brutalną śmierć głównej bohaterki, będącą wynikiem źle rozwiązanej zagadki. Twórcy wyraźnie dają nam do zrozumienia, że pomimo zmiany perspektywy całej rozgrywki nie zamierzają rezygnować z mrocznego klimatu towarzyszącemu oryginalnym grom.

Grę możecie wesprzeć na oficjalnej stronie projektu.

Przypominamy, że Fear Effect: Sedna jest oficjalną odsłoną serii, powstającą w ramach programu The Collective, za pośrednictwem którego Square Enix pomaga małym studiom crowdfundować swe projekty, a niektórym udziela nawet praw do znanych marek.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/sushee/fear-effect-sedna/posts/1568492

Tagi: fear effect fear effect: sedna the collective