Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2017 15:34
Hitman z nową zawartością. Twórcy przygotowują się do 2 sezonu
844V

Hitman z nową zawartością. Twórcy przygotowują się do 2 sezonu

Io-Interactive jest już samotnym bytem. Twórcy nadal chcą rozwijać przygodę Agenta 47 i właśnie otrzymaliśmy informację dotyczącą przyszłości produkcji. Jeszcze w tym miesiącu zobaczymy prezentację nowej zawartości, która znacząco rozwinie propozycję.

W ubiegłym roku przedstawiciele Io-Interactive informowali o wielkim sukcesie odcinkowych przygód Hitmana. Twórcy zdecydowali się rozwijać grę przez kolejne miesiące i wspominali o drugim oraz nawet trzecim sezonie.

IO rozwija Hitman bez Square Enix. Szybsze loadingi na XOne i uproszczone wyzwanie

Nadal nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących nowych epizodów, ale bardzo możliwe, że pierwsze przymiarki pojawią się już 24 października. Na właśnie ten dzień Io-Interactive potwierdziło prezentację „nowej zawartości do gry”.

Należy na pewno zaznaczyć, że nie będzie to jeszcze drugi sezon – na takie przyjemności przyjdzie czas w późniejszym terminie. Fani Agenta 47 powinni wpaść na serwery już w przyszłym tygodniu, ponieważ na 13 października zaplanowano premierę:

  • 10 nowych kontraktów
  • Master Scarecrow Challenge Pack

W tym drugim przypadku zainteresowani powrócą do Kolorado – to jedyne miejsce, w którym jeszcze nie został dodany Challenge Pack. Podczas zabawy sprawdzimy 5 nowych wyzwań, które będą wymagały od fanów bezbłędnego opanowania lokacji.

Jeszcze w październiku do tytułu  trafi kolejne 10 kontraktów, jednak w tym wypadku na szczegóły musimy zaczekać.

Źródło: https://www.ioi.dk/hitman-october-content-schedule/

Tagi: dlc dodatek hitman io-interactive

Nie przegap