Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.10.2017 08:19
Super Mario Odyssey. Mini-gierki, multiplayer, fotki, akcesoria i tryb wspierający na wideo
732V

Super Mario Odyssey. Mini-gierki, multiplayer, fotki, akcesoria i tryb wspierający na wideo

Dzień zaczynamy od opublikowanego dzisiaj przez japoński oddział Nintendo zwiastuna Super Mario Odyssey. Oprócz gameplayu, który widzieliśmy już wcześniej można tu wyłapać kilka nowych scen. AKTUALIZACJA

Przede wszystkim w drugiej połowie materiału Nintendo koncentruje się na bonusowych modułach i funkcjach, występujących w Super Mario Odyssey. Zaczynamy od "Crazy Cap Shopu", czyli miejsca, gdzie można kupić kolejne akcesoria dla wąsatego hydraulika. Następnie przechodzimy do Snapshot Mode, czyli de facto rozbudowanego trybu fotograficznego, w którym można również, oprócz tradycyjnych "fotek", orientować kadry w pionie.

Recenzja Super Mario Odyssey

Oprócz tych atrakcji nowy materiał wideo wyłuszcza minigierki (zobaczycie je od 2:57 nagrania), które znajdziemy w Super Mario Odyssey. Dzięki tym popierdółkom pościgamy się zdalnie sterowanymi samochodami, weźmiemy udział w biegu lub np. poskaczemy przez skakankę. W większości wyzwań będzie można brać udział w towarzystwie drugiego gracza.

Last but not least - na końcu filmiku o Super Mario Odyssey Nintendo prezentuje tryb "Wsparcia" dla osób, które nie radzą sobie z platformówkowymi wyzwaniami. Wszystko po to, by nawet najmłodsi gracze mogli się dobrze bawić, bez frustrowania przed konsolą.

AKTUALIZACJA: Pojawiła się angielska wersja trailera:

Tagi: gameplay mario mini-gierki Nintendo NS Super Mario Odyssey

Nie przegap