Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2017 21:00
Cała seria Fable na Xbox One. Microsoft publikuje wielkie przygody
1409V

Cała seria Fable na Xbox One. Microsoft publikuje wielkie przygody

Fable w swoim czasie oczarowywało graczy opowieściami oraz rozgrywką. Seria została uśpiona przez amerykańską korporację, ale dzięki Wstecznej Kompatybilności wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z pełnym zestawem historii na Xboksie One.

Wsteczna Kompatybilność jest wciąż rozwijana przez amerykańską korporację. Microsoft publikuje kolejne tytuły i tym samym powiększa bibliotekę gier dostępnych na Xboksie One i już wkrótce na Xboksie One X.

Halo na Xbox One dzięki Wstecznej Kompatybilności. DLC za darmo

Seria Fable swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą, jednak bez wątpienia do przynajmniej dwójki warto wrócić – gra debiutowała w 2008 roku i zgarnęła fantastyczne oceny na poziomie 89%. Od dzisiaj na Xboksie One poznacie cały zestaw przygód:

  • Fable Anniversary
  • Fable II
  • Fable II Pub Games
  • Fable III

Po przeszło 9 latach od premiery trudno oczekiwać fantastycznej oprawy, a niektóre systemy mogą wkurzać, jednak mimo wszystko dobrze, że w końcu posiadacze Xboksów One mają dostęp do całej serii.

W przypadku wszystkich wymienionych tytułów możecie korzystać z cyfrowej oraz fizycznej wersji – nie musicie kupować ponownie produkcji, a po prostu pobieracie grę z Xbox Store lub wrzucacie płytkę do konsoli.

Źródło: Twitter

Tagi: fable Microsoft wsteczna kompatybilność xbox one xbox one x

Nie przegap