Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2017 22:00
Rogue Trooper Redux z kompletnym zwiastunem. Rebellion ukazuje ulepszoną wersję
434V

Rogue Trooper Redux z kompletnym zwiastunem. Rebellion ukazuje ulepszoną wersję

Wielki powrót Rogue Trooper odbędzie się jeszcze w październiku, więc Brytyjczycy zebrali najważniejsze informacje o edycji „Redux” i opublikowali konkretny zwiastun. Materiał przedstawia grę i pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki.

Rogue Trooper pierwotnie zadebiutował w 2006 roku na PlayStation 2, Xboksie oraz komputerach osobistych. Prawa do marki posiada brytyjski Rebellion, którego to przedstawiciele zdecydowali się na odświeżenie pierwszej historii.

Rebellion pokazuje różnice w oprawie Rogue Trooper

Nowa wersja zadebiutuje już 17 października na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switch i komputerach osobistych, a stworzony film pozwala spojrzeć na sporo scen z ulepszonej wersji. Twórcy opowiadają o historii, kampanii, broniach, ulepszeniach, czy też kooperacji.

To pewnie nie będzie najmocniejsza premiera miesiąca, jednak miłośnicy uniwersum Rogue Trooper mogą zacierać rączki, bo gra została świetnie odświeżona… A w dodatku możemy mieć nadzieję, że ten „kotlecik” będzie początkiem czegoś wielkiego.

Brytyjczycy za pomocą Rogue Trooper Redux mogą badać zainteresowanie i pewnie nie będzie dla nikogo specjalnym zaskoczeniem, gdy przy odpowiednich wynikach, twórcy zdecydują się na rozwijanie marki.  

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap