Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2017 15:36
Rogue Trooper Redux ma datę premiery. Twórcy pokazują różnice w oprawie
502V

Rogue Trooper Redux ma datę premiery. Twórcy pokazują różnice w oprawie

Powrót Rogue Trooper został zapowiedziany w lutym, a dzisiaj poznaliśmy ostateczną datę premiery. Brytyjski Rebellion celuje z produkcją w październik i na dobry początek przedstawia porządnie przygotowane porównanie oprawy.

Rebellion nie zajmuje się tylko i wyłącznie tworzeniem kolejnych przygód Karla Fairburne’a. Autorzy w lutym potwierdzili stworzenie odświeżonego Rogue Trooper, które pierwotnie zadebiutowało w 2006 roku na komputerach osobistych, Xboksie oraz PlayStation 2.

Pobierzcie bezpłatne wydanie PSX Extreme

Produkcja z 2006 roku nie zgarnęła wyjątkowo wysokich ocen (średnia na poziomie 69-71%), jednak wielu graczy od przeszło dekady czeka na kontynuację. Tytuł został przygotowany na podstawie jednej z najchętniej kupowanych serii komiksów z Wielkiej Brytanii, więc Rebellion postanowił wykorzystać sytuację.

Firma nie zapowiedziała drugiej części, ale przygotowała solidny kotlet. Twórcy w tym wypadku zdecydowali się na pełne odświeżenie oprawy – odpicowano głównego bohatera, otoczenie, przeciwników, czy też najróżniejsze efekty.

Deweloperzy właśnie ujawnili porównanie oprawy, a jednocześnie potwierdzili datę premiery. Rogue Trooper Redux trafi na półki sklepowe 17 października i gra będzie aktualnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. W późniejszym terminie będziemy świadkami debiutu na Nintendo Switchu.

Materiał: Rogue Trooper Redux Graphics Comparison Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery porównanie grafiki Rebellion Rogue Trooper Redux zwiastun