Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 08.10.2017 13:30
PSX Extreme. NRGeek opowiada o kolekcjonerkach
795V

PSX Extreme. NRGeek opowiada o kolekcjonerkach

Na łamach naszego czasopisma gościliśmy już różne osoby. NRGeek czyli Krzysztof Micielski jest naszym czytelnikiem od lat i przy okazji wielkim fanem klasyki. I ma swoje miejsce u nas już po raz drugi. W 243. numerze magazynu wygrzebuje z czasów pierwszego PSX-a prawdziwe perełki.

Jeśli myślicie, że dzisiaj kolekcjonerki są wypasione, to koniecznie przeczytajcie artykuł w najnowszym numerze PSX Extreme.

Prenumerata sama się nie zamówi ;-)

W czasach szaraka można było znaleźć prawdziwe skarby, ale i bardziej przyziemne rzeczy, jak choćby pamiętne wydanie MGS Premium Package, które było dostępne również w Polsce. W środku pudła można było znaleźć m.in. nieśmiertelniki, wspaniałe pocztówki z rysunkami Yoji Shinkawy oraz ogromnym plakatem z Cyberninja i Meryl. O tym wszystkim, i nie tylko tym, pisze w swoim artykule NRGeek.

Zabierze Was do czasów wspaniałych zestawów z grami, zrodzonych z pasji i przeznaczonych dla ludzi z pasją. Wspomni dlaczego kiedyś nawet standardowe wydania były wyjątkowe, oraz dlaczego obecnie jest to zabawa dla bogaczy. Tekst NRGeeka to mały hołd dla wszystkich wydań kolekcjonerskich, które wzbogacały (lub wzbogacałyby, gdybyśmy mieli do nich dostęp) nasze półki w latach 90.

To wszystko i jeszcze więcej w najnowszym numerze PSX Extreme!

Tagi: psx extreme

Nie przegap