Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2017 14:01
Xbox One S i grą Assassin's Creed Origins
1420V

Xbox One S z Assassin's Creed: Origins również w Polsce. Cena, data premiery i dokładna zawartość

Microsoft Polska potwierdził wprowadzenie na rodzimy rynek zestawu Xbox One S z Assassin's Creed: Origins. Urządzenie trafi do sprzedaży razem z grą, a zainteresowani mogą liczyć na małe dodatki związane z Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass.

Microsoft nawiązał współpracę z Ubisoftem, na mocy której to korporacja z Redmond promuje Assassin's Creed: Origins i właśnie z tego powodu powstał specjalny zestaw konsola + gra. Zestaw trafi do sprzedaży 27 października.

Zwiastun narodziny Bractwa z Assassin’s Creed: Origins

Amerykanie bardzo dbają o relację z Ubisoftem. Wszystkie materiały prezentowane przez Francuzów pokazują jakość gry z Xboksa One X, a Microsoft zdecydował się na stworzenie specjalnego pakietu z tytułem:

  • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym o pojemności 500 GB, w kolorze białym
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox z technologią Bluetooth® i gniazdem słuchawkowym 3,5 mm, w kolorze białym
  • Cyfrowa edycja gry „Assassin’s Creed® Origins” w polskiej wersji językowej (napisy)
  • 1-miesięczny abonament usługi Xbox Game Pass, oferujący nieograniczony dostęp do katalogu ponad 100 gier Xbox One i Xbox 360
  • 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold, oferujący możliwość gry online ze znajomymi oraz dostęp do bezpłatnych gier w ramach programu Games with Gold i zniżek na zakup gier w Sklepie Xbox
  • Kabel HDMI

Szkoda jedynie, że tym razem nie pokuszono się o pomalowanie konsoli – Xbox One S w piaskowym kolorze wyglądałby wprost cudownie! Taki pakiet trafi do Polski w orientacyjnej cenie detalicznej 1399 zł, a pudełka wylądują w następujących sklepach:  Komputronik, NeoNet, Media Expert, MediaMarkt i Saturn, RTV Euro AGD, X-kom oraz sklep Microsoftu.

Microsoft ponownie dorzuca klientom abonamenty na Xbox Game Pass oraz Xbox Live Gold – jest to miła wiadomość dla graczy, którzy nie muszą od początku martwić się o przykładowo „Golda”.

Xbox One S + Assassin's Creed Origins

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Assassin’s Creed: Origins bundle pack Microsoft Ubisoft xbox one s

Nie przegap