Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2017 18:11
Assassin’s Creed: Origins zwiastun przedstawia narodziny Bractwa, a gameplay rozgrywkę z Xbox One X
1556V

Assassin’s Creed: Origins zwiastun przedstawia narodziny Bractwa, a gameplay rozgrywkę z Xbox One X

Pod koniec miesiąca wyruszymy na wielką przygodę w sam środek Egiptu. Ubisoft zaprosi graczy na nową przygodę w serii Assassin’s Creed: Origins, a dzisiaj możemy spojrzeć na nowe materiały z gry. Microsoft ujawnił również zestaw z konsolą.

Nie możemy w ostatnich dniach narzekać na brak materiałów z Assassin’s Creed: Origins. Ubisoft rozpoczął na dobre kampanię marketingową, która pozwala graczom oglądać zwiastuny, przyglądać się rozgrywce i zapoznawać się z ciekawostkami dotyczącymi tytułu.

Assassin's Creed: Origins. Gigantyczny świat najlepszy na XOne X. "Odtworzyliśmy cały Egipt"

Francuzi zaprezentowali kolejne urywki Assassin’s Creed: Origins i dzięki temu możemy spojrzeć na czysty gameplay. Tytuł ponownie wygląda naprawdę świetnie, a dzięki opublikowanym materiałom zobaczycie odrobinę zadań pobocznych, rozwój bohatera, czy też zerkniecie na krajobrazy.  

Szczególnie zachęcam do zobaczenia zwiastuna, który wprowadza graczy w opowieść, a można nawet powiedzieć, że do całej serii. Już wcześniej Ubisoft potwierdził, że to właśnie w Assassin’s Creed: Origins narodzi się bractwo assassynów i najnowszy film jest tego sympatycznym potwierdzeniem.

Studio opublikowało również krótkie animacje zatytułowane „Tales from the Tomb” – w tym wypadku otrzymujemy skromną informację dotyczącą jednego z elementów tytułu. Firma wrzuciła do Sieci osiem odcinków, a kolejne zobaczycie w sugerowanych materiałach.

Microsoft potwierdził również przygotowanie specjalnej wersji Xboksa One S – pakiet z Assassin’s Creed: Origins oraz Rainbow Six: Siege został wyceniony na 349 dolarów (1TB - około 1273 zł) lub 279 dolarów (500GB - około 1018 zł). W zestawie gracze otrzymają miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass oraz 14-dniowy Xbox Live Gold.

Tagi: Assassin’s Creed: Origins gameplay Ubisoft zwiastun

Nie przegap