Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2017 21:00
Fortnite z niespodziewanym wynikiem. Epic Games świętuje
1163V

Fortnite z niespodziewanym wynikiem. Epic Games świętuje

Pewnie nawet najwięksi optymiści nie marzyli o takim początku Fortnite. Epic Games przedstawiło dzisiaj najnowsze wyniki produkcji i gra osiągnęła fantastyczny rezultat. To bardzo dobra wiadomość dla fanów tytułu.

W tym tygodniu Epic Games potwierdziło przygotowanie Horde Bash, czyli nowego trybu, który łączy typową hordę z elementami Fortnite. Produkcja jest wciąż rozwijana przez deweloperów i wkrótce możemy oczekiwać kolejnych rozszerzeń.

Fortnite: Horde Bash. Epic Games prezentuje kolejny tryb

Epic Games nie marnuje czasu, bo w Fortnite gra już 7 milionów graczy! Twórcy potwierdzili, że wynik ten wygenerowali gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Rezultat jest fantastyczny, ponieważ nie możemy zapomnieć, że produkcja trafiła do programu Wczesnego Dostępu 25 lipca.

Wielka premiera została zaplanowana na przyszły rok, ale mimo to klienci bardzo chętnie sięgają po Fortnite. Bardzo możliwe, że ujawniona liczba przez deweloperów to suma podstawki z bezpłatnym trybem Battle Royale, lecz nie ma to większego znaczenia, bo projekt Epic Games po prostu odniósł sukces.

A będzie tylko lepiej. Twórcy wciąż pracują nad nowymi treściami, chcą wprowadzać na serwery nowe atrakcje, więc w przeciągu najbliższych miesięcy Fortnite będzie stale rozwijane. To bez wątpienia spora niespodzianka, która pokazuje, że czasami warto decydować się na wciąż niecodzienny model dystrybucji.  

Nie możemy zapomnieć, że w przyszłym roku Fortnite będzie dostępne za darmo – Epic Games zamierza zaoferować wersję free-2-play.

Źródło: Twitter

Tagi: Epic Games Fortnite wyniki sprzedaży

Nie przegap