Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 16:20
Fortnite: Horde Bash. Epic Games prezentuje kolejny tryb
835V

Fortnite: Horde Bash. Epic Games prezentuje kolejny tryb

Epic Games wciąż pracuje i rozwija Fortnite. Twórcy właśnie zapowiedzieli kolejny wariant zabawy, który zadebiutuje na serwerach już w tym tygodniu. Firma zaprezentowała „Hordobicie”, które powinno zainteresować wielu graczy.

Fortnite cieszy się od dnia premiery sporą popularnością. Tytuł Epic Games zbiera bardzo pozytywny opinie, więc deweloperzy z wielką przyjemnością rozwijają propozycję.

Fortnite: Battle Royale zostanie znacznie powiększone. Epic Games zapowiada aktualizacje

5 października na serwerach Fortnite zadebiutuje nowa aktualizacja wprowadzająca Hordobicie. Jest to tryb, w którym gracze otrzymają dostęp do ograniczonych zasobów i ich zadaniem będzie stworzenie przenośnego fortu. Później zbierzemy ekipę czterech graczy i rozpoczniemy walkę z nadciągającymi przeciwnikami.

Zasady nie są specjalnie innowacyjne, ale rozbudowany system tworzenia baz z produkcji Epic Games może znacznie ubarwić typową hordę. Twórcy jednocześnie zapowiedzieli wydarzenie dla zbieraczy:

„W ramach nowej aktualizacji nadchodzi nowa okolicznościowa lama. Każda Lama Zbieracza zawiera czterech Bohaterów, dziewięć broni i dwójkę nowych obrońców. Zdobywajcie walutę zbieraczy za zadania i w nowym trybie Hordobicia. Bronie zbieraczy są delikatne, lecz tanie w budowie.”

A warto wspomnieć o nowych bohaterach, którzy pojawią się w grze:

  • Żołnierz-najeźdźca - uwielbia strzelbę i bliskie starcia.
  • Rubieżnik-zbieracz amunicji - jeśli brakuje wam nabojów, oto Bohater dla was.
  • Budowniczy-specjalista od pułapek - otrzymuje premię do obrażeń i trwałości pułapek.
  • Ninja-złodziejka energii - generuje i kradnie energię podczas walki w zwarciu.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Epic games Fortnite Gearbox Software zwiastun

Nie przegap