Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 19:26
Divinity: Original Sin 2 ukończone w niespełna 40 minut. Niektórzy w tym czasie tworzą postać
1475V

Divinity: Original Sin 2 ukończone w niespełna 40 minut. Niektórzy w tym czasie tworzą postać

Błyskawiczne poznanie opowieści występuje również w przypadku wielkich RPG-ów, więc dzisiaj możemy spojrzeć na bardzo ciekawą prezentację opanowania Divinity: Original Sin 2. Jeden z graczy ukończył przygodę w mniej niż 40 minut.

Divinity: Original Sin 2 jest jedną z najlepszych tegorocznych premier. Tytuł zbiera kapitalne oceny i bez wątpienia jest to gra, którą muszą zainteresować się fani RPG-ów. Aktualnie odbyła się wyłącznie premiera na komputerach osobistych, ale studio potwierdziło prace nad wersją przeznaczoną na PlayStation 4 i Xboksa One.

Divinity: Original Sin 2 zgarnia fenomenalne oceny. "Najlepsze RPG dekady"

Średnie poznanie Divinity: Original Sin 2 zajmuje graczom około 60-70 godzin, ale mam nawet znajomego, który poświęcił przygodzie ponad 100 godzin zanim zobaczył zakończenie. Tytuł to prawdziwy kolos, ale nawet takimi pozycjami interesują się sympatycy speedrunów.

Gracz o pseudonimie Onin ukończył Divinity: Original Sin 2 w zaledwie 37 minut i 48 sekund – rezultat może wydawać się dla niektórych nierealny, ponieważ Larian Studios wykreowało RPG-a, w którym samo tworzenie postaci może trwać dłużej.

Należy oczywiście zwrócić uwagę na fakt, że zawodnik wykorzystuje pewne „tricki”, bez których taka zabawa byłaby nierealna – przydaje się tutaj między innymi umiejętność „Play Dead”.

Rezultat jest oczywiście zdumiewający, bo Oni w świetny sposób rozpracował grę i pewnie zanim rozpoczął taką zabawę, musiał dokładnie poznać każdy element tytułu Belgów.

A jak tam Wasze wrażenia z Divinity: Original Sin 2?

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap