Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 18:29
Visage. Gameplay prezentuje tytuł inspirowany skasowanym P.T.
563V

Visage. Gameplay prezentuje tytuł inspirowany skasowanym P.T.

Wielka legenda P.T. przez wiele miesięcy zdążyła już wyblaknąć, ale niektórzy deweloperzy wciąż przygotowują produkcje inspirowane tytułem Hideo Kojimy. Najnowszy fragment rozgrywki z Visage pozwala spojrzeć na piękny dom, jednak czy taka propozycja będzie straszyć?

SadSquare Studio w lutym ubiegłego roku zapowiedziało wielką produkcję, która miała zainteresować wszystkich fanów horrorów, którzy z wypiekami na twarzy zagrywali się w wersję demonstracyjną Silent Hills od Hideo Kojimy.

Zwiastun Visage

Po kilku miesiącach ciszy otrzymaliśmy dzisiaj nowy gameplay, który… Jest bardzo przewidywalny. To prawie 22-minutowy fragment rozgrywki, jednak trudno w tym wypadku mówić o jakiejkolwiek innowacji.

Autorzy bawią się perspektywą, światłem, przenoszą gracza w inne miejsce, ale w gruncie rzeczy, przynajmniej aktualnie Visage wygląda bardzo zwyczajnie. Zespół odpowiedzialny za horror zdecydował się na długą prezentację gry, ale czy jest to dobry sposób na promocję tytułu z tego gatunku? Niekoniecznie.

W połowie roku oglądaliśmy mocny zwiastun Visage, który zdecydowanie lepiej „sprzedawał” propozycję… Chociaż wydarzenia z końcówki są naprawdę niezłe, jednak gra musi posiadać mnóstwo takich „scen”, by zainteresować swoją jakością fanów przerażających przygód.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay SadSquare Studio Visage

Nie przegap