Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 18:38
Żołnierze z Fortnite: Battle Royale
2404V

Fortnite: Battle Royale zostanie znacznie powiększone. Epic Games zapowiada aktualizacje

Epic Games nie zamierza zmarnować okazji. Firma zapowiedziała chęć znaczącego rozwoju Fortnite: Battle Royale i produkcja już wkrótce otrzyma najróżniejsze nowości. Twórcy przygotowuję elementy, które umilą rozgrywkę.

Fortnite: Battle Royale jest dostępne za darmo na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych – dzięki takiej zagrywce produkcją zainteresowało się milion graczy w pierwszym dniu od premiery.

Fortnite. Battle Royale mode gathered over 10 million players

Twórcy w specjalnej wiadomości wyjaśnili kilka nieścisłości związanych z grą. Fortnite: Battle Royale wymaga od graczy Xbox Live Gold, ale nie potrzebujecie PlayStation Plus do biegania po serwerach. Firma w najbliższym czasie zajmie się balansem broni, lecz nie możecie liczyć na zmagania cross-platformowe – gracze na PlayStation 4 i PC mogą dzielić postacie, jednak jest to jedyny „cross”.

Jednym z priorytetów jest przygotowanie czatu głosowego, który wkrótce trafi do produkcji. Autorzy posiadają również ogromny arsenał i teraz trwają dyskusje na temat wprowadzenia do Fortnite: Battle Royale nowych giwer.

Studio nie planuje rozgrywki z perspektywy pierwszej osoby, a przyszłe przedmioty kosmetyczne będą po części darmowe, jednak za niektóre zapłacimy prawdziwą gotówką. Gracze mogą szykować się na najróżniejsze statystyki oraz tabele wyników, jednak do gry nie zostaną dodane pojazdy.

Epic Games pracuje teraz nad usprawnieniem obecnej mapy, ale w późniejszym terminie na serwerach pojawią się nowe miejscówki. Deweloperzy wciąż dopracowują walkę, kontrolę, bronie oraz ruch bohaterów, a także nie zapominają o poprawie zarządzania zapasami, czy też skróceniu oczekiwania na mecz.

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/forums/battle-royale/royale-with-cheese/71320-fortnite-battle-royale-community-faq

Tagi: Epic Games Fortnite fortnite: battle royale