Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2017 20:06
Stardew Valley na Nintendo Switch
1448V

Stardew Valley na Nintendo Switch jeszcze w tym tygodniu. Znamy cenę

Posiadacze Nintendo Switchów mogą otwierać szampany. Jeszcze przed wielką premierą nowej przygody Mariana, na nowym sprzęcie Nintendo pojawi się kolejna perełka. Twórcy potwierdzili datę premiery i cenę Stardew Valley.

Stardew Valley elektryzuje posiadaczy Nintendo Switchów nie bez powodu. Gra zebrała tonę pozytywnych opinii we wersji na PC, PlayStation 4 i Xboksa One, ale nie od dzisiaj wiadomo, że produkcja idealnie nadaje się do zabawy w ogrodzie.

Xenoblade Chronicles 2. Nowy gameplay z targów Milan Games Week

To właśnie z tego powodu z uśmiechem na ustach mogę potwierdzić, że Stardew Valley trafi na Nintendo Switcha 5 października! Gra będzie dostępna w eShopie już w tym tygodniu, a zainteresowani muszą przygotować 54 zł.

Wiadomość na początku potwierdził deweloper, a po chwili szczegółami pochwalił się europejski oddział Nintendo. Jest to bez wątpienia świetna wiadomość, bo Stardew Valley na pewno zapewni graczom sporo frajdy i pozwoli w spokoju wyczekać na Super Mario Odyssey.

 W przypadku edycji na konsolę Big N nie możemy oczekiwać jakichkolwiek usprawnień względem oryginału, jednak pozwoli poznawać przygody w trzech trybach, a w przyszłym roku tytuł otrzyma rozszerzenie wprowadzające na farmę innych graczy – multiplayer na początku trafi na komputery osobiste.

Źródło: Twitter

Tagi:

Nie przegap