Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.10.2017 08:16
Xenoblade Chronicles 2. Nowy gameplay z targów Milan Games Week
832V

Xenoblade Chronicles 2. Nowy gameplay z targów Milan Games Week

W trakcie weekendu odbywała się impreza Milan Games Week. Nie zabrakło na niej tematu jednej z najgorętszych zapowiedzianych gier na Nintendo Switch. Chodzi oczywiście o Xenoblade Chronicles 2.

Nintendo nie rozczarowało na Milan Games Week 2017. Firma zaprezentowała świeży gameplay z Xenoblade Chronicles 2. Widzieliśmy już wcześniej część prezentowanej poniżej lokacji, ale wygląda na to, że wersja kodu odpalona na Xenoblade Chronicles 2 jest nowsza, niż w trakcie demonstracji na gamescom 2017. Premiera gry na Switch nastąpi już za 2 miesiące, więc można spodziewać się, że oglądamy już prawie-finalną wersję szykowanego RPG-a (Monolith Soft skupia się pewnie teraz już tylko na rozkwaszaniu bugów).

Xenoblade Chronicles 2. Edycja limitowana, customowe kontrolery

Warto przypomnieć, że Nintendo ujawniło niedawno Xenoblade Chronicles 2 w edycji limitowanej za 99 dolarów, w ramach której znajdziemy m.in. ścieżkę dźwiękową i album z grafikami koncepcyjnymi. Z pewnością warto zainteresować się soundtrackiem gry, bo jego opracowaniem zajął się m.in. sławny Yasunori Mitsuda, odpowiedzialny za wspaniałe utwory do Chrono Cross i Xenogears. Soundtrack gry ma być wyjątkowo rozbudowany. Przy wykonywaniu skomponowanych melodii brało udział aż 300 muzyków.

Japońska firma wprowadzi również do sprzedaży customowe kontrolery, związane z premierą Xenoblade Chronicles 2. Wszystkie szczegóły na temat tych wydawnictw znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: milan games week Monolith Soft Nintendo Xenoblade Chronicles 2

Nie przegap