Anthem otrzyma betę. BioWare sprawdzi nową markę przed premierą

News
1098V
Anthem otrzyma betę. BioWare sprawdzi nową markę przed premierą
Wojciech Gruszczyk | 02.10.2017, 14:34

Twórcy serii Mass Effect koncentrują się teraz nad zupełnie nową marką, którą bez najmniejszego problemu sprawdzą wszyscy zainteresowani. Przed premierą odbędą się beta testy Anthem.

Anthem zostało zaprezentowane na tegorocznym E3. To zupełnie nowa marka BioWare, która podobnie jak Destiny ma prezentować model biznesowy „gra jako usługa”. Twórcy zamierzają rozwijać tytuł przez wiele kolejnych miesięcy po premierze, która została zaplanowana na końcówkę 2018 roku.

Anthem w labiryncie kukurydzy. BioWare zdecydowało się na nietypową promocję

To bardzo dobra i ciekawa wiadomość. BioWare już teraz – na przynajmniej rok przed premierą – planuje wielkie testy swojej nowej marki. W sprawie wydarzenia wypowiedział się Jonathan Warner‏, który na początku potwierdził, że w ostatnich miesiącach studio nie mogło narzekać na brak pracy.

„Dobrze, Freelancerzy. To było kilka intensywnych miesięcy! Świat wciąż rośnie i rozwija się. Fort Tarsis potrzebuje swoich bohaterów.”

Wiele na to wskazuje, że BioWare skorzystało z pomocy dodatkowych twórców, którzy pomogli rozwinąć Anthem. Nie możemy zapomnieć o planach studia, ponieważ pierwotnie tytuł miał trafić na półki sklepowe dopiero w 2019 roku, ale ze względu na problemy z Mass Effect: Andromedą, zdecydowano się przyspieszyć prace.

Następnie deweloper zaznaczył, że przed premierą odbędą się testy, które pozwolą graczom zapoznać się z tytułem. Jest to ważna wiadomość, a pierwsze konkrety dotyczące wydarzenia powinny pojawić się już po nowym roku – w końcu kampania marketingowa nowego IP musi ruszyć z kopyta na kilka miesięcy przed wielką premierą.

[Aktualizacja #1]

Otrzymałem informację od Electronic Arts - Freelancerzy w Anthem to frakcja, która wychodzi za mur... Czyli w tym wypadku deweloper mówił po prostu do graczy.

Źródło: https://gamingbolt.com/biowares-anthem-will-have-a-beta-before-release

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper