Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.09.2017 08:16
Xenoblade Chronicles 2. Edycja limitowana, customowy kontroler i angielski zwiastun!
1530V

Xenoblade Chronicles 2. Edycja limitowana, customowy kontroler i angielski zwiastun!

Wojciech już o tym wspominał w swoim newsie zbiorczym, ale warto wypunktować jeszcze kilka nowych motywów związanych z Xenoblade Chronicles 2.

Nintendo i Monolith Soft wyrobią się z wydaniem Xenoblade Chronicles 2 jeszcze w 2017 roku. Firma potwierdziła, że Xenoblade Chronicles 2 trafi na europejski i amerykański rynek 1 grudnia 2017 r.

Podsumowanie najnowszego Nintendo Direct

Tak jak poprzednik Xenoblade Chronicles 2 to rozbudowany role-play, z wielkim sandboksowym światem. Opracowaniem ścieżki dźwiękowej zajął się m.in. sławny Yasunori Mitsuda, odpowiedzialny za wspaniałe utwory do Chrono Cross i Xenogears. Soundtrack gry ma być wyjątkowo rozbudowany. Przy wykonywaniu skomponowanych melodii brało udział aż 300 muzyków.

Nintendo ujawniło, że na rynek trafi również wydanie specjalne gry z soundtrackiem na CD (tu otrzymamy wybór najlepszych utworów), metalowym opakowaniem i ponad 200-stronicowym albumem z grafikami koncepcyjnymi. Zdjęcia rzeczonego pakietu znajdziecie w naszej galerii. Pre-ordery na edycję specjalną ruszyły już w USA. Na stronie Best Buy takie wydanie kosztuje 99 dolarów. Na rynek trafią też specjalne kontrolery z okazji premiery Xenoblade Chronicles 2 (dostępne oddzielnie).

Poniżej znajdziecie najświeższy zwiastun Xenoblade Chronicles 2, który towarzyszył ujawnieniu daty premiery gry.

Tagi: Nintendo nintendo switch switch xenoblade Xenoblade Chronicles Xenoblade Chronicles 2

Nie przegap