Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 16:42
Xbox One S z FIFA 18 i Gears of War 4 za 975 zł
2652V

Xbox One S z FIFA 18 i Gears of War 4 za 975 zł

Microsoft ponownie wykorzystuje wielką premierę do zainteresowania swoją konsolą klientów. Tym razem firma oferuje FIFA 18 z Gears of War 4 w bardzo atrakcyjnej cenie.

Xbox One S można w Polsce nabyć za około 969 zł – w tej cenie otrzymacie konsolę bez jakichkolwiek gier z dyskiem o pojemności 500GB. Urządzenie z przykładowo Forza Horizon 3 jest wyceniane na około 1149 zł.

Xbox Game Pass październik 2017. Nowe gry zmierzają do usługi

Wspominam o tym nie bez powodu, bo właśnie takie porównanie pokazuje, jak dobrą ofertę przygotował brytyjski Microsoft. Firma oferuje konsolę z dwoma mocnymi tytułami za mniej niż 1000 zł:

Zamawiając z Wielkiej Brytanii od czasu do czasu pojawia się problem z „Billing Address” – należy w tym miejscu podać przykładowo adres znajomego z Wysp, bo i tak najważniejszy jest „Delivery Address”, na który przyjdzie paczka.

Microsoft ponownie w ciekawy sposób „omija” promocję Sony, które podpisało umowę z Electronic Arts na promocję FIFA 18. Amerykanie nie mogą tworzyć oficjalnych zestawów, ale bez najmniejszego problemu wrzucają grę do znanych pakietów i oferują pudełka w bardzo atrakcyjnej cenie.

Tomek, dzięki za info!

Źródło: Informacje od czytelnika

Tagi: Microsoft promocja xbox one s