Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 17:30
Xbox Game Pass październik 2017. Nowe gry zmierzają do usługi
1406V

Xbox Game Pass październik 2017. Nowe gry zmierzają do usługi

Microsoft właśnie opublikował ważną wiadomość dla subskrybentów Xbox Game Pass. Firma potwierdziła zestaw produkcji, które będą dostępne dla klientów od października. Aktualnie usługa tylko i wyłącznie zyskuje nowe tytuły.

Xbox Game Pass to świetna opcja dla graczy, którzy nie mają czasu na ogrywanie wszystkich hitów na premierę. Za stałą opłatę zainteresowani otrzymują dostęp do ponad 100 produkcji, a Microsoft zamierza stale powiększać zestaw tytułów.

Games with Gold październik 2017

W październiku Xbox Game Pass zostanie powiększone o siedem nowych produkcji. Wszystkie tytuły będą dostępne dla subskrybentów od 1 dnia miesiąca i aktualnie z usługi nie zostanie usunięta jakakolwiek gra. Tak prezentują się nowości:

  1. Super Street Fighter IV
  2. State of Decay
  3. Saints Row: Gat Out of Hell
  4. The Bug Butcher
  5. Costume Quest 2
  6. Maldita Castilla EX – Cursed Castle
  7. Tower of Guns

Szczególnie trzeba tutaj wyróżnić Saints Row: Gat Out of Hell, które powinno zainteresować wielu graczy sympatyzujących z otwartymi światami oraz niebanalnym humorem. Zestawienie jest bardzo zróżnicowane i łatwo można dostrzec chęć wstrzelenia się w różne gusta klientów.

To na pewno będzie także świetna okazja do sprawdzania State of Decay – w przyszłym roku zadebiutuje kontynuacja, jednak gra Undead Labs to wciąż kawał przyjemnej zabawy z zombiakami w roli głównej. 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Microsoft Xbox Game Pass xbox one

Nie przegap