Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 16:08
Star Wars: Battlefront II. Gameplay prezentuje scenę z fabuły
1140V

Star Wars: Battlefront II. Fabuła zaprezentowana na dłuższym materiale

DICE w końcu zaprezentowało dłuższy materiał pokazujący historię z Star Wars: Battlefront II. Dzisiaj możemy spojrzeć na scenkę, która na pewno odegra istotną rolę w całej opowieści. Szykuje się mocny tytuł dla fanów Gwiezdnych Wojen.  

Star Wars: Battlefront II naprawia błędy poprzednika. Gra nie tylko otrzyma mnóstwo zawartości w trybie sieciowym, ale zostanie wzbogacona o fabularną kampanię. Dzisiaj możemy spojrzeć na jedną ze scen z historii.

Star Wars: Battlefront II ze szczegółowym zwiastunem. Dokładna zawartość, gameplay i konkrety

Iden Versio została bohaterką opowieści wykreowanej przez DICE. Wydarzenia zostały umiejscowione po akcji z filmu „Powrót Jedi”, a podczas rozgrywki gracze wyruszą z oddziałem Inferno na specjalne misje, których nie podjąłby się nikt inny.

"Iden, młoda i dzielna imperialna komandor szkolona pod okiem ojca. Jej niezrównane umiejętności i predyspozycje czynią z niej naturalnego kandydata na dowódcę oddziału Inferno."

W trakcie historii weźmiemy udział w tajnych akcjach ale również zawalczymy w bardziej otwartej walce. Twórcy obiecują filmową przygodę, która nie będzie tylko i wyłącznie dodatkiem do uniwersum Gwiezdnych Wojen, a przedstawi istotne dla całej galaktyki wydarzenia.  

Poniższy film to oczywiście dopiero początek atrakcji, bo możemy mieć pewność, że wkrótce DICE opublikuje czysty gameplay, który pokaże jakość oprawy oraz pozwoli zadecydować, czy warto sięgnąć po tytuł ze względu na kampanię.

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II

Nie przegap