Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 20:30
SHIELD TV z aktualizacją oprogramowania. Firma wprowadza nowości
1040V

SHIELD TV z aktualizacją oprogramowania. Firma wprowadza nowości

Posiadacze NVIDIA SHIELD TV powinni czym prędzej zaktualizować swoje urządzenia, ponieważ producent przygotował nowe funkcje, które znacznie zwiększają przyjemność z oglądania treści oraz jednocześnie poprawiają wydajność urządzenia.

NVIDIA w świetny sposób dba o urządzenia z serii SHIELD TV. Firma nie tylko przygotowuje kolejne aplikacje, wprowadza na urządzenia nowe produkcje, ale jednocześnie tworzy istotne aktualizacje wpływające na wrażenia użytkowników.

Nvidia Shield TV – recenzja sprzętu

„SHIELD Experience Upgrade 6.0” – tak właśnie nazywa się najnowszy firmware, który nie tylko wprowadza nowości, poprawia wydajność urządzenia, ale również dba o zabezpieczenia systemu. Inżynierowie tym razem skupili się na następujących elementach:

  • Nowy interfejs wyszukiwania głosowego - Udoskonalony interfejs umożliwia wyświetlanie wyników wyszukiwania głosowego w trakcie oglądania filmów i seriali oraz podczas grania.
  • Wideo 360° w serwisie YouTube - SHIELD TV to pierwsze urządzenie strumieniujące, które zapewnia obsługę wideo 360° w serwisie YouTube.
  • Nowe funkcje aplikacji Amazon Video - Szybsza nawigacja dzięki nowym ustawieniom wyszukiwania i miniaturowemu podglądowi obrazu. Zaktualizowany silnik odtwarzania oferuje poprawioną synchronizację A/V oraz błyskawiczne strumieniowanie wideo 4K.
  • Możliwość strumieniowania dźwięku w formacie DTS-HD Master Audio na starsze odbiorniki DTS.
  • Najnowsze aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Android.
  • Nowa opcja dla akcesoriów odpowiedzialna za włączenie/wyłączenie funkcji wstrzymania odtwarzania po dwukrotnym dotknięciu suwaka regulacji głośności.

Na uwagę na pewno zasługuje fakt, że SHIELD TV pozwoli użytkownikom obsługiwać wideo w 360’ w serwisie YouTube, czy też usprawnia korzystanie z aplikacji Amazon Video.

Należy na pewno wspomnieć, że wśród nowych gier w SHIELD TV można wyróżnić: Batman: Arkham Knight, The Surge, Borderlands 2 GOTY, XCOM: The Bureau, Bioshock, Bioshock 2, czy też Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: NVIDIA nvidia shield shield android tv

Nie przegap