Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 20:06
LEGO Marvel Super Heroes 2 z Inhumans. Zwiastun potwierdza wprowadzenie nowych bohaterów
599V

LEGO Marvel Super Heroes 2 z Inhumans. Zwiastun potwierdza wprowadzenie nowych bohaterów

Traveller's Tales małymi krokami kończy przedstawiać najważniejszą obsadę z LEGO Marvel Super Heroes 2. Wśród postaci nie mogło zabraknąć Inhumans, których opowieść przygotowana przez ABC zbiera fatalne recenzje. 

Traveller's Tales nadal pracuje nad kolejnymi przygodami LEGO bohaterów. Twórcy zdecydowali się przedstawić kolejną historię z bohaterami ze światów Marvela i produkcja zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switch i komputerach osobistych dokładnie 14 listopada.

LEGO Marvel Super Heroes 2. Spider-Man dołącza do stawki bohaterów!

Autorzy szykują ogromny zestaw postaci i na liście pojawili się Inhumans. Z jednej strony nie jest to wielkie zaskoczenie, ponieważ Marvel zamierza promować swoich bohaterów, jednak w obliczu klęski serialu, pewnie tylko nieliczni będą chcieli wcielić się w tych herosów.

Serial Inhumans jest produkowany przez ABC Studios, Marvel Television oraz IMAX Corporation, jednak dwa premierowe odcinki spotkały się z wyjątkową krytyką dziennikarzy oraz widzów z całego świata – średnia ocen na poziomie 35% to podobno i tak łagodny wymiar kary.

Wiele na to wskazuje, że Inhumans otrzymają większy rozdział w przygodzie Traveller's Tales i może to jest dobry sposób na wypromowanie postaci? Warto pamiętać, że w 2019 roku ma zadebiutować kinowy film wchodzący w skład III Fazy Marvel Cinematic Universe – wytwórnia pracuje jeszcze nad Black Panther, Capitan Marvel oraz Avengers: Infinity War Part 2.

Tagi: LEGO Marvel Super Heroes 2 trailer Traveller's Tales Warner Bros. zwiastun