Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 16:00
Dragon's Dogma: Dark Arisen wygląda coraz to lepiej. Prezentacja jakości z PlayStation 4
911V

Dragon's Dogma: Dark Arisen wygląda coraz to lepiej. Prezentacja jakości z PlayStation 4

Jeszcze w tym roku fani RPG-ów akcji zapoznają się z odpicowaną wersją Dragon's Dogma: Dark Arisen. Tytuł został zaprezentowany na kolejnym porównaniu i przygoda wygląda coraz to lepiej. Będzie to dobra rozgrzewka przed ewentualną kontynuacją.

Dragon's Dogma zadebiutowało pierwotnie na PlayStation 3 i Xboksach 360 w maju 2012 roku. Tytuł zebrał sporo pozytywnych opinii, ponieważ zaoferował przystępną opowieść i deweloperzy ubrali całość w całkiem udaną rozgrywkę.

Dragon's Dogma: Dark Arisen. Wojownicy nie cackają się z wrogami - prezentacja klas i systemu walki

Po niespełna dwunastu miesiącach na rynku zadebiutowało duże rozszerzenie zatytułowane Dark Arisen, które otrzymało między innymi zupełnie nową wyspę do zwiedzania, sporo nowych zadań, kolejne wyzwania, bronie, umiejętności, pancerze, zwiększono limit poziomu, czternastu kompanów do wyboru oraz deweloperzy przygotowali dwadzieścia pięć potworów do wybicia.

Japończycy zdecydowali się przerzucić historię na konsole aktualnej generacji i projekt z każdym kolejnym tygodniem wygląda lepiej. Najnowszy materiał pozwala spojrzeć między innymi na lepsze cieniowanie, dopracowane budynki, porządniejszą faunę, czy też lepiej wyglądające niebo.

Gra będzie na pewno sporą przyjemnością dla graczy, którzy wyczekują na kontynuację. Od dawna pojawiają się plotki, według których Capcom wciąż rozwija Dragon's Dogma i zamierza w przyszłości zaoferować sympatykom kolejne przygody.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen gameplay porównanie grafiki