Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2017 19:17
God of War z klimatycznym zwiastunem. Twórcy opowiadają o grze i potwierdzają wstępną datę premiery
2271V

God of War z klimatycznym zwiastunem. Twórcy opowiadają o grze i potwierdzają wstępną datę premiery

Przez kilka tygodni Santa Monica Studio publikowało piękne grafiki koncepcyjne z God of War i w końcu poznaliśmy powód takich niespodziewanych ruchów. Twórcy przygotowali interaktywną książkę prezentującą uroki gry, a jednocześnie możemy spojrzeć na zwiastun oraz posłuchać deweloperów.  

Jeśli obawialiście się o premierę God of War, to Sony dzisiaj ponownie potwierdziło wstępną datę debiutu. Nowa przygoda Kratosa trafi na półki sklepowe w pierwszych miesiącach 2018 roku i wiele na to wskazuje, że będzie to kolejny hit szykowany na marzec.  

God of War. Kolejne obrazki prezentują Ruiny Midgardu

Japończycy zaktualizowali główną witrynę produkcji, gdzie zainteresowani znajdą „The Lost Pages of Norse Myth”, czyli interaktywną książkę, dzięki której możecie spojrzeć na wcześniej opublikowane grafiki koncepcyjne – całość znajdziecie w tym miejscu.

Wiele na to wskazuje, że to właśnie za pomocą takich grafik poznamy kolejne miejsca, nowe potwory, czy też ważne elementy związane z historią – studio będzie stale aktualizować księgę, która doczeka się jeszcze sześciu nowych rozdziałów.

Jest to na pewno świetny pomysł na zaprezentowanie graczom nowej stylistyki – wydarzenia z God of War zaprowadzą bohaterów w świat mitologii nordyckiej, która znacząco różni się od znanych Kratosowi światów. Mimo wszystko przedstawione grafiki oraz zwiastuny pokazują, że autorzy odrobili zadanie domowe, a wojownik świetnie czuje się w nowych lokacjach.

Wspomniany wcześniej marzec pojawia się nie bez powodu – w tym miesiącu otrzymaliśmy już Infamous Second Son (2014), Bloodborne (2015), Horizon: Zero Dawn (2017) - jedynym wyjątkiem od reguły jest Uncharted 4: Kres Złodzieja, które jednak zaliczyło kilka opóźnień.

Źródło: YouTube.com

Tagi: god of war playstation 4 Sony

Nie przegap