Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2017 21:30
Fortnite: Battle Royale z dobrym wynikiem
1873V

Fortnite: Battle Royale sporym sukcesem. Twórcy chwalą się wynikiem z 1 dnia

Epic Games świętuje pierwszy sukces Fortnite: Battle Royale. Samodzielny tryb do wciąż rozwijanej produkcji cieszy się fantastycznym zainteresowaniem, dzięki któremu deweloperzy mogą ze spokojem rozwijać grę oraz zmagania PVP.

Fortnite: Battle Royale to samodzielny tryb PVP wydzielony z produkcji Epic Games. Autorzy zdecydowali się rozdać propozycję wszystkim graczom totalnie za darmo. Gra zbiera mieszane opinie wśród fanów, ale i tak deweloperzy nie mogą narzekać.

Fortnite Battle Royale już dostępny za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC

Epic Games potwierdziło 1 milion Fortnite: Battle Royale. W 24 godziny od premiery na PlayStation Store, Xbox Live oraz na platformie Epic produkcją zainteresowało się milion graczy. Rezultat jest naprawdę pozytywny, ale musimy pamiętać, że wariant jest dostępny za darmo.

Mimo wszystko jest to kolejny pozytywny rezultat wygenerowany przez Fortnite. Studio wcześniej potwierdziło, że to właśnie ten tytuł może wkrótce okazać się najlepszą premierą w historii Epic Games.

Dobre zainteresowanie Fortnite: Battle Royale może tylko i wyłącznie dobrze wpłynąć na całą produkcję. Należy przy tym pamiętać, że gra wciąż znajduje się w programie Wczesnego Dostępu i dopiero w przyszłym roku będziemy świadkami premiery pełnej wersji tytułu – wtedy to Fortnite przejdzie w model biznesowy free-2-play.

W ostatnich dniach często informujemy o Fortnite: Battle Royale, ponieważ Twórcy Playerunknown's Battlegrounds oskarżyli deweloperów o plagiat. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu. 

Źródło: Twitter

Tagi: Epic Games Fortnite fortnite: battle royale tweet wyniki sprzedaży