Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 20:32
Fortnite Battle Royale już dostępne za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC
4293V

Fortnite Battle Royale już dostępny za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC

Epic Games zaprasza do wielkiej rozgrywki na serwerach Fortnite. Tryb Battle Royale został wydzielony z głównej produkcji i jest od dzisiaj dostępny za darmo. Propozycja zbiera bardzo pozytywne opinie wśród graczy.

Fortnite Battle Royale to wariant zabawy, w którym maksymalnie 100 graczy na jednym serwerze walczy o przetrwanie. Zwycięzca będzie tylko jeden, a podczas rozgrywki należy szukać broni, tworzyć umocnienia i eliminować przeciwników.

Fortnite. Battle Royale mode gathered over 10 million players

W ostatnich dniach często wspominaliśmy na temat Fortnite Battle Royale, ponieważ autorzy Playerunknown's Battlegrounds oskarżyli Epic Games o kopiowanie ich pomysłów. Ekipa odpowiedzialna za Unreal Engine nic nie robi sobie z tych oskarżeń i dzięki temu już dzisiaj możecie zagrać w wycięty tryb.

Jest to bez wątpienia świetna zachęta do całego Fortnite, które cieszy się sporą popularnością i jest podobno jednym z najciekawszych projektów Epic Games – twórcy nie spodziewali się tak wielkiego zainteresowania i wspominają nawet o „największej premierze w historii studia”.

Fortnite Battle Royale zostało znacząco usprawnione dzięki nowej aktualizacji, a jednocześnie tytuł jest dostępny na PlayStation Store, Xbox Live oraz na platformie Epic:

Twórcy zapowiedzieli wcześniej, że nie zamierzają zniszczyć Fortnite Battle Royale za pomocą małych płatności, które wpłyną na rozgrywkę i balans spotkań. Gracze mogą oczekiwać wyłącznie dodatków wpływających na wygląd bohaterów.

Tryb zajmuje 6.8GB (PSN). 

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software za darmo