Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2017 16:14
The Evil Within 2 z mrocznym zwiastunem. „Mściwy kapłan” zapowiada historię
601V

The Evil Within 2 z mrocznym zwiastunem. „Mściwy kapłan” zapowiada historię

Tango Gameworks podkręca atmosferę przed premierą The Evil Within 2. Twórcy przygotowali świetny materiał zapowiadający wydarzenia z drugiej przygody Sebastiana Castellanosa.  

Premiera The Evil Within 2 odbędzie się dopiero w październiku, ale coraz to częściej otrzymujemy bardzo konkretne materiały z produkcji. Tango Gameworks zdecydowało się tym razem przedstawić zwiastun ujawniający „Mściwego kapłana”.

Recenzja The Evil Within 2

Kim jest tajemniczy facet? Tego niestety dowiemy się dopiero po wrzuceniu płytek do konsol i rozpoczęciu przygody. Autorzy obiecują jednak, że Theodore jest prawdopodobnie jedną z najbardziej tajemniczych postaci w The Evil Within 2:

„Theodore jest chyba najbardziej tajemniczą postacią w The Evil Within 2. Wszelkie szczegóły dotyczące jego przeszłości stanowią potężny spoiler. Innymi słowy, musisz zagrać, by ujawnić skrywane przez niego sekrety.”

Facet w ciekawy sposób podchodzi do praktyk Mobiusa, ponieważ uważa, że STEAM jest źle wykorzystywany. Theodore jest pewien, że organizacja za pomocą maszyny zamierza kontrolować ludzkość, a on sam nadaje się do tego zdecydowanie lepiej.   

Tango Gameworks w świetny sposób buduje klimat przed wielką premierą The Evil Within 2 – ten tytuł może okazać się jedną z najważniejszych premier 2017 roku dla fanów mrocznych i mocnych historii. 

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap