Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 19:21
Film Uncharted. Aktor wcielający się w Waltera White’a może zagrać jedną z ważniejszych ról
1726V

Film Uncharted. Aktor wcielający się w Waltera White’a może zagrać jedną z ważniejszych ról

Bryan Cranston wystąpił w wielu ciekawych filmach oraz serialach, ale aktor jest głównie kojarzony ze swojej roli w Breaking Bad. Według najnowszych plotek, Amerykanin może zająć jedną z ważniejszych ról w filmowej adaptacji Uncharted.

Sony wciąż szuka pomysłu na film w uniwersum Uncharted. Według ostatnich informacji korporacji zamierza przygotować historię przed wszystkimi grami Naughty Dog, a podczas przygody poznamy młodego Nathana Drake’a. W rolę poszukiwacza skarbów wcieli się Tom Holland.

Film Uncharted. Poznaliśmy odtwórcę roli młodego Nathana Drake’a

Najnowsze przecieki dotyczące filmu przedstawili dziennikarze ThatHashtagShow.com, zdaniem redakcji Sony zamierza wcielić do obsady Bryana Cranstona i aktor ma zająć „dużą wspierającą rolę”! Biorąc pod uwagę fakt, że opowieść ma zaprezentować młode lata Nathana, redaktorzy spekulują, że aktor wcieli się w Victora Sullivana.

Już wcześniej Sony poinformowało, że podczas historii poznamy początek relacji Nathan-Sully, dzięki której młody mężczyzna zdecydował się zostać wielkim poszukiwaczem skarbów.

Tom Rothman w maju podjął decyzję dotyczącą przygotowania opowieści z młodym Nathanem i pomysł ten podoba się Tomowi Hollandowi – aktor wspomniał w jednym z wywiadów, że usiadł do rozmowy z szefem Sony Pictures Entertainment’s Motion Picture Group oraz Shawnem Levym i panowie wspólnie rozważali różne koncepcję dotyczące projektu.

Nadal nie wiemy, czy film otrzymał zielone światło, ale bardzo możliwe, że Sony podjęło ważne decyzje, dzięki któremu możemy otrzymać bardzo ciekawą opowieść.

Kupujecie taką wizję: Nathan-Holland i Sully- Cranston?

Uncharted White

Źródło: https://aotf.com/rumors/sony-reportedly-wants-bryan-cranston-uncharted-movie/

Tagi: Breaking Bad Film uncharted