Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 18:36
Forza Motorsport 7 vs. Project CARS 2. Porównanie grafiki i prezentacja jakości na Xbox One X
2580V

Forza Motorsport 7 vs. Project CARS 2. Porównanie grafiki i prezentacja jakości na Xbox One X

Na przestrzeni kilku najbliższych tygodni będziemy świadkami premier mocnych wyścigów zmierzających na konsole aktualnej generacji oraz komputery klasy PC. Gracze już zapoznają się z Project CARS 2 i wersją demonstracyjną Forza Motorsport 7, więc z tej okazji możemy spojrzeć na pierwsze porównanie grafiki.

Forza Motorsport 7 to pierwsza produkcja, która tak naprawdę pokaże różnice względem rozgrywki na „zwykłym” Xboksie One a Xboksie One X. Niektóre redakcje otrzymały już w swoje łapy urządzenie, więc z tej okazji możemy spojrzeć na pierwsze porównania oprawy.

Recenzja Forza Motorsport 7

Należy oczywiście wiedzieć, że sporo w tym wypadku zależy od naszych monitorów. Xbox One X poprawia rozgrywkę pod względem oprawy oraz płynności animacji, ale najlepsze rezultaty dostrzegą gracze, którzy posiadają telewizory 4K z porządnym HDR-em.

Z tego powodu zdecydowanie ciekawszym filmem wydaje się rywalizacja Forza Motorsport 7 z Project CARS 2 – obie produkcje oferują dynamicznie zmienną pogodę, a podczas mocnej ulewy możecie mieć pewność, że sterowanie samochodami nie będzie należeć do najłatwiejszej zabawy.

Na dokładniejszą rywalizację musimy jednak zaczekać do połowy października. Wtedy to na rynku pojawi się jeszcze Gran Turismo Sport, więc na pewno w Sieci pojawią się konkretne materiały pokazujące różnice w oprawie trzech symulatorów.

kos-x, dzięki za odnośniki!

Źródło: Informacje od czytelnika

Tagi: forza motorsport 7 porównanie grafiki project cars 2 xbox one xbox one x

Nie przegap