Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2017 20:03
Resident Evil: Revelations Collection zwiastuny
763V

Resident Evil: Revelations Collection zwiastuny pokazują rozgrywkę na Nintendo Switch

Nintendo Switch już w przyszłym miesiącu otrzyma zestaw dwóch odsłon serii Resident Evil: Revelations. Capcom zdecydował się pokazać przygody publikując dwa zwiastuny, które nie tylko wprowadzają do opowieści, ale również pozwalają spojrzeć na rozgrywkę.  

Nowa platforma Nintendo potrzebuje wielu gier, ale dzięki dobrej sprzedaży, deweloperzy coraz to chętniej wrzucają swoje tytuły na „Przełącznik”. Capcom zdecydował się nawet na opublikowanie dwóch odsłon Resident Evil: Revelations.

Resident Evil: Revelations 2 - recenzja gry

Japońska korporacja na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie decydowała się na irytujące graczy ruchy, ale trudno tak naprawdę narzekać na informację dotyczącą Resident Evil na Nintendo Switch.

Produkcje trafią do graczy w pudełku, kupimy je w naprawdę atrakcyjnych cenach (140 zł zestaw, 70 zł pojedyncza przygoda), a jednocześnie deweloperzy zadbają o wykorzystanie wszystkich funkcji konsoli. Gracze mogą również liczyć na wcześniej wydane rozszerzenia, które będą oczywiście dostępne w cenie zestawu.

Nadal nie otrzymaliśmy czystej rozgrywki, ale studio przemyca do najnowszych zwiastunów krótkie fragmenty gameplayu, które powinny zadowolić fanów uniwersum biegających trupów. Wkrótce powinniśmy otrzymać pierwsze porównanie grafiki.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom resident evil: revelations collection trailer zwiastun

Nie przegap