Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.09.2017 10:42
Tokyo Game Show 2017. Piękne hostessy i cosplayerki
3138V

Tokyo Game Show 2017. Piękne hostessy i cosplayerki

Hostessy to gatunek wymierający? Tylko na targach w Europie i Ameryce Północnej! Japonia jak co roku pokazuje, że najnowsze gry i piękne kobiety to wspaniałe połączenie. Nie inaczej było na Tokyo Game Show 2017.

Targi Tokyo Game Show 2017 przeszły wraz z zakończeniem weekendu do historii. Nie da się ukryć, że charakter imprezy zmienił się w stosunku do ostatnich lat. Najwięksi wydawcy wolą zostawiać ogłoszenia najgłośniejszych gier AAA na międzynarodowe targi i imprezy (głównie na E3 lub chociażby na Paris Games Week i PlayStation Experience). W Tokio można było w związku z tym zobaczyć przede wszystkim masę tytułów z niższymi budżetami, które projektowane są z myślą o lokalnych gustach.

Piękniejsza strona TGS 2016

Oczywiście, tak jak w poprzednich latach, na TGS 2017 nie zabrakło pięknych kobiet. Poniżej w galerii znajdziecie przegląd hostess, które promowały gry i hardware wystawiany na Tokyo Game Show 2017. Warto też rzucić okiem na filmiki, prezentujące dokonania cosplayerów.

Jak już skończycie podziwianie aktualnych materiałów warto przy okazji sprawdzić piękniejszą stronę Tokyo Game Show z zeszłego roku


Źródło: Dualshockers, YouTube

Tagi:

Nie przegap