Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.09.2017 09:15
Knightfall. Średniowieczny serial ze znakomitym zwiastunem i datą premiery
1547V

Knightfall. Średniowieczny serial ze znakomitym zwiastunem i datą premiery

Jeśli nie możecie doczekać się ostatniego sezonu "Gry o Tron", to warto zainteresować się serialem Knightfall, szykowanym przez stację History. Produkcja zapowiada się na kawał mocnej rozrywki w średniowiecznych klimatach.

W przeciwieństwie do Gry o Tron w Knightfall nie uświadczymy jednak gigantów, smoków i armii nieumarłych. Knightfall ma ambicje snucia opowieści maksymalnie zbliżonej do prawdziwych wydarzeń z samego początku XIV wieku.

W serialu śledzić będziemy losy członków Zakonu Templariuszy, który - jak wiadomo - został skasowany przez Filipa IV Pięknego w 1307 roku. Knightfall pokaże upadek i prześladowania tej potężnej i bogatej organizacji.

Twórcami Knightfall są Don Handfield ("Gra życia") oraz Richard Rayner ("Los Angeles bez mapy"). W filmie kluczowe role grają Tom Cullen, Sabrina Bartlett i Julian Ovenden.

Najnowszy zwiastun zdradza datę premiery pierwszego odcinka Knightfall. Debiut produkcji ma się odbyć 6 grudnia. Spodziewamy się wysokiego poziomu w 10 odcinkach serialu, biorąc pod uwagę, jak dobrze History wyszli "Wikingowie".

Tagi: data premiery film Gra o Tron history knightfall serial wikingowie