Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2017 17:03
Xbox One S w specjalnej wersji zaprezentowany przez Vina Diesela. Aukcja w hołdzie dla Paula Walkera
3937V

Xbox One S w specjalnej wersji zaprezentowany przez Vina Diesela. Aukcja w hołdzie dla Paula Walkera

Vin Diesel zaprezentował w mediach społecznościowych specjalne wydanie Xboksa One S, którego będą mogli nabyć wierni fani serii Szybcy i Wściekli. Konsola została ozdobiona specjalnym motywem przypominającym o zmarłym Paulu Walkerze.

Na interesujący pomysł wpadł znany aktor występujący w między innymi serii Szybcy i Wściekli. Vin Diesel ujawnił na Instagramie specjalne wydanie Xboksa One S, które będzie można nabyć podczas aukcji Reach Out WorldWide.

Szybcy i wściekli od Slightly Mad Studios? Twórcy Project Cars pracują nad blockbusterem z Hollywood

Reach Out WorldWide to organizacja zbierająca pieniądze dla potrzebujących założona w 2010 roku po trzęsieniu ziemi w Haiti. Jej pomysłodawcą był Paul Walker, który do czasu tragicznej śmierci w 2013 roku, niósł pomóc potrzebującym.

Aktor zginał podczas jednej z akcji Reach Out WorldWide, gdy postanowił przetestować Porsche Carrerę GT, które było główną atrakcją aukcji. Walker znajdował się w samochodzie, który przez nadmierną prędkość uderzył w drzewo i zginał na miejscu wraz ze swoim doradcą finansowym, a zarazem współzałożycielem organizacji Rogerem Rodasem.

Reach Out WorldWide nadal zbiera pieniądze i następne wydarzenie odbędzie się już 1 października. Cody Walker – brat zmarłego – od 2014 roku zajmuje się projektem i to właśnie on przygotował wspomnianego Xboksa One S.

Konsola została ozdobiona motywem graficznym, który pojawił się również na Mitsubishi Eclipse z 1995 roku, który prowadził Walker podczas pierwszej części Szybcy i Wściekli.  

Szybcy i Wciękli Vin Diesel XOne S

Źródło: http://wccftech.com/vin-diesel-fast-furious-xbox-one-s-roww/

Tagi:

Nie przegap