Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.09.2017 13:05
Wiedźmin. Unboxing limitowanej edycji ze steelbookiem
2364V

Wiedźmin. Unboxing limitowanej edycji ze steelbookiem

CDP postanowiło wydać z okazji 10 rocznicy premiery adaptacji sagi Wiedźmin całą trylogię w edycjach specjalnych ze steelbookami. Możemy już przyjrzeć się, w jakim opakowaniu zaserwowano nam pierwszą odsłonę tej znakomitej marki.

Na rynek trafiła już reedycja pierwszej odsłony serii Wiedźmin. W jej przypadku główną atrakcją jest estetyczna okładka i steelbook. Cena, w jakiej sprzedawany jest pakiet wraz ze wszystkimi wydanymi patchami i aktualizacjami to ok. 45-49 zł.

The Witcher 3: Wild Hunt on PS4 Pro. What's the difference?

Poniżej znajdziecie szybki unboxing rzeczonej reedycji Wiedźmin (oczywiście tylko na PC, bo gra nie doczekała się nigdy konsolowej konwersji). Za filmik dziękujemy użytkownikowi Cycu1, Grywalnie oraz Maniac Gaming.

Następny w kolejce do steelbookowego wydania jest Wiedźmin 2. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów trafi na rynek 20 października i kosztować będzie 59,9 zł. Tytuł oferowany jest w tej cenie ze steelbookiem, ścieżką dźwiękową w formacie MP3, mapą świata, podręcznikiem zadań, cyfrową wersją komiksu "Racja Stanu" i oczywiście ze wszystkimi wydanymi DLC i aktualizacjami. Niestety gra w takim wydaniu dostępna będzie tylko w wersji PC.

17 listopada na rynek trafi limitowana reedycja Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oczywiście wyposażona w stylowy steelbook. W pudełku znajdziemy wraz z grą wszystkie duże dodatki (Serca z kamienia oraz Krew i Wino) oraz pełen pakiet aktualizacji. W pudełku znajdziemy też zapis koncertu Video Game Show, na którym zagrano utwory z Wiedźmin 3. Cena za takie wydanie to 169 zł na PC, 214 zł na PS4 i 219 zł na Xbox One.

Źródło: YouTube

Tagi: cdp cdp red steelbook wiedźmin wiedźmin 3

Nie przegap