Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2017 17:34
South Park: The Fractured But Whole w złocie! Zwiastun potwierdza zakończenie prac nad grą
919V

South Park: The Fractured But Whole w złocie! Zwiastun potwierdza zakończenie prac nad grą

Bardzo długo czekaliśmy na tę pozytywną wiadomość. Ubisoft zakończył prace nad South Park: The Fractured But Whole i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Materiał muszą zobaczyć wszyscy fani serii South Park.

South Park: The Fractured But Whole został zapowiedziany podczas E3 w 2015 roku. Gra miała trafić na półki sklepowe po zaledwie kilku miesiącach, ale Ubisoft od tego czasu kilkukrotnie przełożył datę premiery.

Graliśmy w South Park: The Fractured but Whole - trzymajcie mocno zwieracze

Na szczęście teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że wszystkie najważniejsze elementy South Park: The Fractured But Whole zostały przygotowane. Oznacza to w prostych słowach, że gra na pewno zadebiutuje 17 października 2017 roku!

To dobry moment, by przypomnieć słowa Rozbo, który miał okazję na początku miesiąca zapoznać się z dłuższym fragmentem rozgrywki:

"The Fractured but Whole jest sequelem, który nie wywraca formuły do góry nogami, jednak w kilku miejscach wprowadza istotne poprawki. Szczerze mówiąc, byłem zachwycony."

Odnośnik do tekstu znajdziecie powyżej. Możemy śmiało wyczekiwać konkretnych materiałów prezentujących grube akcje – już nawet poniższy trailer pokazuje, że autorzy nie zamierzają uciekać od kontrowersji… A jak wiadomo pokazywanie podobnych smaczków podniesie zainteresowanie produkcją.

Źródło: Informacje od czytelników

Tagi: data premiery South Park: The Fractured but Whole Ubisoft zwiastun złoto

Nie przegap