Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2017 16:04
Red Dead Redemption 2. Zwiastun zapowiedziany przez Rockstar
2851V

Red Dead Redemption 2. Zwiastun zapowiedziany przez Rockstar

Nie lubię informować o takich zajawkach, ale w przypadku Red Dead Redemption 2 muszę zrobić wyjątek. Rockstar właśnie potwierdziło publikację nowego materiału z nadciągającej przygody na Dzikim Zachodzie.

O Red Dead Redemption 2 nie wiemy za wiele. Rockstar opublikowało krótki zwiastun, pokazało kilka screenów i potwierdziło przełożenie premiery. Na szczęście, wkrótce ma się to zdecydowanie zmienić.

Rockstar prowadzi badania ankietowe dotyczące Red Dead Redemption 2

Nowy materiał z Red Dead Redemption 2 zostanie opublikowany 28 września, czyli w przyszły czwartek o godzinie 17:00. Wiadomość pochodzi z oficjalnej witryny RockstarGames.com, na której nawet został dodany odtwarzacz… Niestety, po kliknięciu zostajemy przerzuceni na wymowną zakładkę „Strona, o którą prosiłeś nie istnieje”.

Wiele na to wskazuje, że to już „ten moment”. Jeśli Rockstar faktycznie zamierza wydać grę w pierwszych miesiącach 2018 roku, to końcówka września wydaje się dobrym momentem na rozpoczęcie spokojnej kampanii marketingowej.

Sporą ciekawostką jest również fakt, że ostatnio studio prosiło fanów o wypowiadanie się na temat Red Dead Redemption 2 – deweloperzy podobno widzą zagrożenie aktualnej (bardzo znikomej) promocji i zamierza zdecydowanie podkręcić zabawę.  

Czego możemy się spodziewać? Bez wątpienia konkretów. Pierwszy trailer nie pokazał w zasadzie za wiele, a zaprezentowane screeny są bardzo tajemnicze. Może to czas na zarys fabuły i pokazanie głównego bohatera? Oby!  

Źródło: Twitter

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar Take-Two trailer zwiastun