Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2017 16:58
Doom na Nintendo Switch nie zawodzi. Krwawy Gameplay z konsoli Nintendo
1737V

Doom na Nintendo Switch nie zawodzi. Krwawy Gameplay z konsoli Nintendo

Nintendo Switch jeszcze w tym roku otrzyma sporą perełkę w formie ostatniej produkcji id Software. Pierwszy gameplay pokazuje świetne działanie, a opinie dziennikarzy sprawiają, że gracze mogą ładować konsolę i szykować się na rzeź.

W 2016 roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych zadebiutował Doom. Twórcy zaoferowali kapitalną opowieść przepełnioną najlepszymi elementami klasycznych shooterów, a jednocześnie nie zapomnieli o trybie sieciowym oraz rozbudowanym edytorze poziomów.

Doom może rozpalić Nintendo Switch w grudniu. Data premiery ujawniona przez sklep

Dość niespodziewanie otrzymaliśmy zapowiedź wersji na Nintendo Switcha, która została zaprezentowana pierwszym dziennikarzom. Opinie? Wyjątkowo dobre. Tytuł śmiga na sprzęcie Japończyków niemal perfekcyjnie, a oprawa na małym ekranie konsoli nie zawodzi.

Można tutaj dostrzec różnice względem pierwotnej wersji na duże urządzenia, ale możecie mieć pewność, że Nintendo Switch jeszcze pod koniec roku otrzyma kolejną, mocną produkcję – tutaj na pewno warto przypomnieć, że według ostatnich plotek, gra zadebiutuje już na początku grudnia.

Doom na Nintendo Switch działa w 30 klatkach na sekundę, a produkcji nie przygotowuje id Software – wydawca zdecydował się wykorzystać studio Panic Button, które pomagało przenieść Rocket League na Xboksa One, usprawniło wersje na PlayStation 4 Pro, a jednocześnie pracuje nad wrzuceniem małych samochodów na platformę Big N.


Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda doom gameplay id Software

Nie przegap